4 najlepšie MP3 prehrávače v rozpočte: Vynikajúce prehrávače hudby pre piesne a podcasty

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak ste milovníkom hudby alebo nadšencom podcastov, musíte vedieť, že už neexistuje iná alternatíva k dobrému prehrávaču MP3. Smartfóny, tablety a ozdobné prehrávače hudby nemôžu nahradiť staré školské prehrávače MP3. Prehrávače MP3 majú vynikajúcu prenosnosť a výdrž batérie. Môžete ich prepojiť s inými zariadeniami; počúvajte skladby a podcasty na cestách. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších MP3 prehrávačoch, ktoré si môžete kúpiť práve teraz. Naše kritériá sú založené na kvalite, rozpočte a dlhovekosti.

Najlepšie MP3 prehrávače v rozpočte

Prehrávač MP3 AGPTEK A01T

AGPTEK je jedným z najlepších MP3 prehrávačov, ktoré si môžete kúpiť práve teraz, pretože je k dispozícii v rozpočte a ponúka niekoľko funkcií. Jedná sa o prehrávač Bluetooth mp3, ktorý podporuje aj karty MicroSD. Najlepšie na tomto prehrávači mp3 je to, že má vynikajúcu výdrž batérie (viac ako 45 hodín). Prehrávač MP3 AGPTEK tiež podporuje FM rádio a nahrávanie hlasu. Ak máte prehrávač Bluetooth mp3, zabráni vám to zamotať sa do problémov s drôtmi a káblami. Prehrávač MP3 AGPTEK má tiež silnú schopnosť rušenia, ktorá umožňuje zážitok v interiéri aj exteriéri. Tento mp3 prehrávač je k dispozícii len za 37 dolárov.

Prehrávač MP3 Sony NW-A35

NW-A35 je jedným z špičkových prehrávačov mp3. Tento drahý mp3 prehrávač je v súčasnosti k dispozícii za nižšiu cenu. Predával sa za cenu viac ako 250 dolárov, ale teraz je k dispozícii za 130 dolárov. Tento mp3 prehrávač je dodávaný aj so slúchadlami na potlačenie hluku. Tieto slúchadlá vám umožňujú zrušiť všetok hluk z okolia. Tento prehrávač mp3 značky Sony má výdrž batérie 45 hodín. Tento prehrávač MP3 má tiež funkciu zvyšovania kvality DSEE HX, ktorá obnovuje kvalitu komprimovaných súborov. Slúchadlá NW-A35 majú dotykový systém NFC. V tomto prehrávači mp3 spoločnosť Sony tiež dodáva 16 GB SD kartu.

Prehrávač hudby Popwoods

Tento MP3 prehrávač má vynikajúce recenzie na Amazon. Tento prehrávač MP3 stojí iba 45 dolárov. Prehrávač mp3 Popwoods má špeciálnu bezstratovú technológiu, ktorá minimalizuje ďalší šum a zvuky. Prehrávač Popwoods Music má úložnú kapacitu najmenej 16 GB, v ktorej môžete uložiť približne 4 000 skladieb. Podporuje tiež TF kartu, ktorú je možné rozšíriť na 128 GB. Najlepšia vec na tomto prehrávači mp3 je, že ju môžete previesť do skupiny s náramenníkmi. Funguje ako krokomer a dokáže vypočítať spálené kalórie a kroky, ktoré prešli. Tento mp3 prehrávač môžete tiež prepojiť s autom. Má citlivú dotykovú obrazovku so 4 klávesmi.

Mymahdi Digital Compact

Digitálny kompaktný MP3 prehrávač Mymahdi je jedným z najlacnejších a plných funkcií MP3 prehrávačov dostupných na trhu. Tento mp3 prehrávač je známy svojim bezstratovým zvukom. Tento prehrávač mp3 podporuje až 64 GB TF / Micro SD kartu pre maximálnu kapacitu pamäte. Výdrž batérie tohto prehrávača mp3 je najmenej 45 hodín.