3 najlepšie antivírusové programy pre telefóny Windows

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Antivírus pre mobilné telefóny so systémom Windows nie je požadovaný, pretože mobilné telefóny so systémom Windows majú na rozdiel od systému Android uzavretý ekosystém; sú bezpečné a obchod s aplikáciami Windows je známy svojou bezpečnosťou a dynamikou nevyžiadanej pošty. Keď však pripojíte svoj telefón so systémom Windows k internetu, vždy existuje možnosť škodlivého softvéru a vírusov. Kybernetické útoky sa každým dňom zvyšujú. Preto by ste si mali do telefónu so systémom Windows nainštalovať antivírusovú aplikáciu. Tu je niekoľko najlepších antivírusových aplikácií pre Windows Mobile.

Najlepšie antivírusový program pre telefóny Windows

NetQin

Antivírus NetQIn Mobile pre telefón so systémom Windows je jednou z najlepších bezpečnostných aplikácií pre telefón so systémom Windows. Tento antivírus pre telefón so systémom Windows vám poskytuje nepretržitú ochranu pred škodlivým softvérom a vírusmi. Zabráni vášmu telefónu útokom ako SQL Injection a Adware, ktoré sú v telefónoch so systémom Windows veľmi bežné. NetQIn vám tiež umožňuje sledovať stratený telefón. Aplikácia má vstavané funkcie sledovania. Pomocou tejto aplikácie môžete na telefóne so systémom Windows vyhľadať vírusy a chrániť svoje prehliadacie relácie.

Airscanner Mobile AntiVirus 3.0

Tento antivírus pre Windows Mobile je softvér vyrobený veľmi slávnou firmou zabezpečujúcou softvér. Airscanner používa špeciálnu funkciu „Karanténa“ na kontrolu hrozieb prehliadania a škodlivého softvéru. Tento antivírus sa aktualizuje automaticky. Poskytuje tiež prístup na úrovni databázy Registry na odstránenie vírusov. Vykonáva tiež rýchle a mnohovláknové skenovanie vírusov na súboroch.

Norton pre Windows Mobile

Norton je pravdepodobne najspoľahlivejšie meno v odvetví počítačovej bezpečnosti. Jeho mobilná bezpečnostná súprava je pre zariadenia Android veľmi známa. Je to však rovnako užitočné a šikovné pre mobilných používateľov Windows. Antivírus Norton pre Windows Mobile zachytáva skryté chyby a bezpečnostné chyby v telefóne. Svoje údaje môžete kedykoľvek naskenovať a zabezpečiť tak ochranu. Svoje údaje môžete tiež obmedziť na základe niekoľkých funkcií a kontrol vrátane protokolu iba, odmietnutia prístupu, odstránenia alebo karantény. Norton má tiež bránu firewall, ktorá by sa mohla povoliť na zabezpečenie nepretržitej ochrany. Tento firewall však môže brániť fungovaniu niektorých aplikácií tretích strán.