14 najlepších, najzábavnejších a epických Tweetov všetkých čias… # 9 Is Just…. Úžasný

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Twitter sa nedávno zmenil na 10. Je ťažké uveriť. V roku 2006 to všetko začalo jediným tweetom. Ľudia neverili, že Twitter zmení spôsob interakcie. Ľudia sa často smiali logu (divnému vtákovi), modelu, DM a všetkým ďalším funkciám Twitteru, ktoré používa každý mesiac viac ako 600 miliónov používateľov.

Asi najlepším spôsobom, ako si pripomenúť narodenie Twitteru, je obzrieť sa a pozrieť si najlepšie tweety všetkých čias. Ukážem vám najzábavnejšie, najzaujímavejšie a najobľúbenejšie tweety, ktoré sa v službe Twitter za týchto desať dlhých rokov dosiahli. Začnime.

Najlepšie Tweety vôbec

jedna. Tu je Jack Dorsey, generálny riaditeľ služby Twitter, ktorý zverejňuje náhodný Twitter na stránke Twttr, aby si zriadil svoj účet. Kto vedel!

best tweets of all time 1

dva. Tento obrázok od Ellen je jedným z najsledovanejších tweetov na Twitteri až do dnešného dňa. Tento obrázok dostal za tridsať minút viac ako milión správ. Len si to predstavte!

best tweets of all time 1 a

3. Viete, že funkcia Hashtag bola navrhnutá používateľom služby Twitter? Áno! Chris Messina bol mocným používateľom na Twitteri, keď jedného krásneho dňa vyslal nápad, ktorý v tom čase vyzeral mimoriadne divne. Pozrieť sa. Toto je zrod hashtagu, ktorý je dnes všade všade.

best tweets of all time 2

Four. Toto je prvý tweet z vesmíru. Astronaut TJ Creamer vytvoril tento tweet v reálnom čase. Skutočne historický okamih.

best tweets of all time 3

5. Toto je jeden z najdramatickejších tweetov všetkých čias. Tento chlapík z Pakistanu, Sohaib Athar, sedel vo svojom dome, keď začul prichádzať vrtuľníky a uvoľnené peklo. To bol pokračujúci útok na zabitie Usámu bin Ládina v Abbotabade. V tom čase nevedel, že zdieľa historickú udalosť.

best tweets of all time 4

6. Toto je náhodná osoba, ktorá prešla nenávistnými poznámkami o tom, ako sa Serena Williamsová stala vlastníkom jedného JK Rowlinga. Veslovanie stále pečie ľudí z času na čas na Twitteri.

best tweets of all time 6

7. Mohli by ste pomôcť tomuto človeku? Jeho rodina zomiera na hlad. Nikdy však neodporúčam zníženie výdavkov na sviečky.

best tweets of all time 7

8. Tento chlapec bol na trajekte, keď narazilo lietadlo na rieku Hudson.

best tweets of all time 8

9. A ako by sme to mohli vynechať, keď sa CIA pripojila k Twitteru štýlovo.

best tweets of all time 9

10. Všetko sa tak deje, však? Toto je jeden z najzábavnejších tweetov všetkých čias.

best tweets of all time 10

jedenásť. Myslím, že táto žena do značnej miery zhrnula život.

best tweets of all time 11

12. Piers Morgan je slávny novinár z Mail Online. Tento jednoduchý tweet dostal za niekoľko minút tisíce správ a rád.

best tweets of all time 12

13. Tento z Orea je jedným z najlepších tweets všetkých čias. Tento tweet sa vytvoril, keď spoločnosť Super Bowl čelila v roku 2013 obrovskému výpadku prúdu.

best tweets of all time 5

14. A tento od nášho milovaného Georga RR.Martina sa ujíma vedenia. Nebol spokojný s tým, že ho Kardashiáni nepozvali na manželstvo.

best tweets of all time 13

Povedzte nám, ktorý tweet sa vám najviac páčil?