10 Tech Gadgets, ktoré všetky študentské sestry potrebujú

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Technológia sa vyvíja rýchlo. Zdá sa, že každý deň existuje nový modul gadget alebo zariadenie, ktoré tvrdí, že je nastavené na prevrat v spôsobe, akým žijeme alebo pracujeme. Zatiaľ čo niektoré z týchto tvrdení môžu byť pravdivé, iné sú skôr podobné trikom. Rozhodovanie o tom, ktoré z týchto modulov gadget budú užitočné a ktoré z nich jednoducho nie sú, môže byť docela výzvou.

Ako študentská zdravotná sestra je vítané všetko, čo vám uľahčí prácu alebo zvýši produktivitu práce na vysokej škole. Pozrime sa teda na niektoré z týchto technických pomôcok, ktoré by práve toto mohli urobiť.

Multifunkčná tlačiareň

Začnime svetským, ale nevyhnutným výberom. Nepochybne budete musieť vytlačiť svoju univerzitnú prácu a úlohy, ale pravdepodobne budete musieť niečo z knihy skopírovať alebo niečo naskenovať, aby ste ju mohli odoslať alebo poslať elektronickou poštou. Tam sa bude používať multifunkčná tlačiareň. Tieto zariadenia 3 v 1 môžu tlačiť, skenovať a kopírovať a sú nevyhnutné v pracovnom priestore ktoréhokoľvek študenta.

Dobrý pár aktívnych slúchadiel s potlačením hluku

Ak ste sa zaregistrovali na dokončenie jedného z nich zrýchlené online programy BSN , schopnosť sústrediť sa, keď potrebujete, je dôležitá. Prvým krokom k vytvoreniu prostredia, ktoré vedie ku koncentrácii, je odstránenie hluku. Pri tom vám pekne pomôže pár aktívnych slúchadiel s potlačením hluku. Pomocou vstavaného mikrofónu na počúvanie hluku vo vašom prostredí a prehrávanie opačných zvukových vĺn do uší aktívne rušia akýkoľvek hluk okolo vás, čím výrazne uľahčujú koncentráciu, ak pracujete v hlučnom priestore.

Reproduktor Bluetooth

Súčasťou vašej práce bude počúvanie prednášok alebo sledovanie videa, a reproduktor Bluetooth to uľahčí. Bude to oveľa hlasnejšie ako vstavané reproduktory vášho telefónu alebo tabletu, čo znamená, že počas počúvania sa môžete venovať iným veciam. Prečo nerobiť riad, keď počúvate prednášku?

Inteligentný asistent

V aréne inteligentných asistentov existuje niekoľko možností. Veľké spoločnosti ako Google ponúkajú domov Google a Amazonka ponúka Alexovi prostredníctvom ich zariadení Echo. Inteligentní asistenti sú vynikajúci pre študentské sestry, pretože vám umožňujú nastaviť budíky a pripomenutia hlasom, a môžu dokonca odpovedať na všetky otázky, ktoré mu položíte.

Bezdrôtová nabíjačka

Bezdrôtové nabíjačky fungujú tak, že vytvárajú elektromagnetické pole medzi nabíjačkou a zariadením, ktoré na ne umiestnite, aby vytvorili elektrický prúd a nabili zariadenie. Je to plochá podložka, ktorú stačí položiť na telefón a začne sa nabíjať. Je to skvelé, pretože môžete telefón rýchlo a ľahko používať, ak ho potrebujete počas nabíjania, a potom ho znova spustiť na bezdrôtovej nabíjačke, aby ste mohli pokračovať. Nie sú potrebné žiadne káble.

Prenosná nabíjačka

Bezdrôtové nabíjačky fungujú naozaj dobre, ak potrebujete niečo okolo domu. Ak však zabudnete nabíjať telefón alebo ak sa chystáte na chvíľu odísť z domu, budete chcieť niečo, čo môžete použiť na nabíjanie základných zariadení na cestách. Tam sa hodí prenosná nabíjačka batérií. Jedná sa o napájací zdroj, ktorý môžete vziať kamkoľvek so sebou, pričom máte dostatok energie na to, aby ste mohli telefón nabiť aspoň raz. Niektoré väčšie prenosné nabíjačky môžu váš telefón nabíjať celé víkendy alebo niekoľko dní. Toto môže byť jedno z najužitočnejších zariadení, aké kedy vlastníte.

Sledovanie aktivity

Ak budete chodiť každý deň, prečo nevyužiť príležitosť objaviť nejaké trendy týkajúce sa vašej kondície alebo úrovne aktivity? Sledovače aktivít majú zvyčajne formu zariadení na hodinky a môžu sa používať ako hodinky. Sledujú veci ako je počet krokov, ktoré ste urobili, vzdialenosť, ktorú ste prešli, koľko schodov ste vyšplhali a niektoré ďalšie užitočné štatistiky. Niektorí budú dokonca monitorovať množstvo a kvalitu spánku, ktoré dostávate - nevyhnutné pre každého študenta.

Kávovar s pripojením Wi-Fi

Áno, čítate správne. Tieto kávovary sa pripájajú k sieti Wi-Fi a dajú sa ovládať pomocou aplikácie na vašom smartfóne. Predstavte si, že by ste mohli otvoriť aplikáciu a nastaviť kávovar, aby išiel na cestu domov z náročného dňa prednášok, takže na vás čaká čerstvá horúca káva, keď kráčate vo svojich dverách. Znie to dobre, že? Je úplne možné v dobe automatizácie pomocou kávovaru s pripojením Wi-Fi.

Samočistiaca fľaša na vodu

Ide o pomerne nový produkt v priestore technologických modulov gadget. Aj keď to znie dosť jednoducho, za tým je nejaká skutočná veda. Nepracujú úplne rovnako, ale najbežnejšou možnosťou je, že fľaša na vodu LARQ využíva technológiu UV-C LED na čistenie obsahu fľaše na vodu a čistenie vnútorných stien fľaše. Väčšina z nich je dokonca izolovaná, takže vaša voda je udržiavaná počas niekoľkých hodín v chlade.

Málo samolepiacich návestidiel Bluetooth

Samolepiace štítky s technológiou Bluetooth sú technicky rovnocenné so starými príveskami na kľúče, ktoré v prípade pískania vydávali zvuky. Sú to malé zariadenia, ktoré sa dajú prilepiť na všetko, čím sa k smartfónu pripájajú pomocou rozhrania Bluetooth. Ak hľadáte niečo, na ktorom je umiestnená nálepka sledovania Bluetooth, jednoducho otvorte aplikáciu a klepnite na tlačidlo „nájsť“ a vaše zariadenie oznámi svoju polohu vydaním zvukového šumu. Niektoré z týchto zariadení môžu mať dokonca podporu máp, takže svoju polohu zaznamenajú na mapu, kde sa naposledy pripojili k vášmu telefónu.

Tam to máme - 10 nevyhnutných (pripúšťame, že nie všetky sú nevyhnutné) technické pomôcky pre študentské sestry. Budeš zaneprázdnený a na cestách takmer každý deň svojho času na vysokej škole, takže budeš chcieť, aby tvoja technika pre teba pracovala. Ak môžete začať variť kávu, keď ste na ceste domov, alebo tráviť menej času hľadaním vecí, ktoré často používate, vaše dni budú efektívnejšie a o tom je technológia.