10 najlepších mestských elektrobicyklov, ktoré sa oplatí kúpiť na rok 2023

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

10 najlepších mestských elektrobicyklov, ktoré sa oplatí kúpiť na rok 2023

spôsobili revolúciu v spôsobe dochádzania a cestovania, poskytujúc ekologický, nákladovo efektívny a pohodlný spôsob dopravy. S pokrokom v technológii je trh zaplavený množstvom rôznych produktov s rôznymi vlastnosťami a špecifikáciami. Preto je nevyhnutné vybrať si elektrobicykel, ktorý vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. V tomto článku budeme diskutovať o 10 najlepších mestských e-bicykloch, ktoré sa oplatí kúpiť na rok 2023, ktoré sú spoľahlivé, štýlové a cenovo dostupné.

1. Rad Power RadCity 5 Plus

Rad Power RadCity 5 Plus je všestranný elektrobicykel, ktorý je vhodný na dochádzanie do mesta a dobrodružstvá v teréne. Dodáva sa s 48 V, 14 Ah (672 Wh) vymeniteľnou batériou, 750 W bezkomutátorovým nábojovým motorom a 7-rýchlostným systémom radenia Shimano Altus, ktorý poskytuje hladkú a pohodlnú jazdu. Odhadovaný dojazd je približne 45 míľ, vďaka čomu je ideálny na každodenné dochádzanie.

2. Aventon Adventure

Aventon Aventure je výkonný a odolný mestský elektrobicykel, ktorý je ideálny do nerovného terénu a strmých kopcov. So 720Wh batériou a špičkovým výkonom motora 1130W môže tento e-bike dosiahnuť rýchlosť až 28 mph. Obsahuje tiež 8-rýchlostnú zadnú prehadzovačku Shimano Acera, priemer kolies 26 palcov a hmotnosť 73 libier.

3. Nabite Bikes City

Charge Bikes City je ľahký a cenovo dostupný elektrobicykel, ktorý je ideálny na dochádzanie do mesta. Dodáva sa s 418Wh vymeniteľnou batériou, motorom zadného náboja Bafang a 7-rýchlostným systémom radenia Shimano, ktorý poskytuje hladkú a pohodlnú jazdu. Odhadovaný dojazd je približne 50 míľ, vďaka čomu je ideálny na každodenné dochádzanie.

4. Honbike Uni4

Honbike Uni4 je mestský elektrobicykel prémiovej kvality s remeňovým pohonom a technológiou SmartHON™, ktorá ponúka hladkú a efektívnu jazdu. S 36V 432Wh batériou, 250W motorom a dojazdom 100 km vás tento e-bike môže bez problémov vziať na dlhé jazdy. Vyznačuje sa tiež vysoko vodeodolným dizajnom IPX6, asistenciou pri jazde do kopca s gyroskopom a zárukou bezúdržbovosti 10 000 km pre ich brány s uhlíkovým remeňovým pohonom.

5. VanMoof S3

VanMoof S3 je štýlový a elegantný mestský elektrobicykel, ktorý je ideálny na každodenné dochádzanie. Dodáva sa s nevyberateľnou 504Wh batériou, 350W motorom predného pohonu a 4-rýchlostným systémom prevodov, ktorý poskytuje hladkú a pohodlnú jazdu. Má tiež hmotnosť 46,3 libier, čo uľahčuje prenášanie.

6. Yuba Supercargo CL

Yuba Supercargo CL je dlhý a odolný mestský elektrobicykel, ktorý je ideálny na prepravu nákladu a cestujúcich. S batériou PowerPack 500, napájaním 250 W a 36 V a motorom Bosch Cargo Line Cruise Motor+ tento e-bike ľahko prevezie ťažké náklady. Je tiež vybavený 10-rýchlostným pohonom Shimano Deore s dĺžkou 8,5 stopy a hmotnosťou 88,2 libier. Odhadovaný dojazd je okolo 60 míľ.

7. Gocycle G4i+

Gocycle G4i+ je elektrický bicykel navrhnutý s jedinečným a futuristickým vzhľadom. Je ľahký, kompaktný a ľahko sa s ním jazdí, čo z neho robí skvelú voľbu na dochádzanie a jazdu v meste. Bicykel je vybavený 500-wattovým motorom v prednom náboji, ktorý poskytuje vynikajúce zrýchlenie a rýchlosť, čo vám umožní ľahko sa pohybovať v premávke.

G4i+ sa dodáva s 10,4Ah, 36V batériou, ktorá poskytuje maximálny odhadovaný dojazd 50 míľ. Má maximálnu asistovanú rýchlosť 20 mph, vďaka čomu je v súlade s väčšinou predpisov pre e-bicykle.

8. Ride1Up Core-5:

Ride1Up Core-5 je elektrický bicykel, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládol čokoľvek od pokojných jázd po meste až po dlhšie dochádzanie. S hmotnosťou iba 49 libier sa s týmto bicyklom ľahko manévruje a je vybavený nákladnou kapacitou až 275 libier, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú prevážať ďalšie predmety. Motor bicykla je 48V prevodový náboj Shengyi, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť až 28 mph (500 W). Batéria je 48V 10,4ah Reenton Eel Pro LG články so Smart BMS, ktoré dokážu poskytnúť dojazd až 50 míľ na jedno nabitie. Core-5 je tiež vybavený mechanickými kotúčovými brzdami Tektro, 7-rýchlostným pohonom Shimano a 27,5-palcovými kolesami, ktoré poskytujú hladkú a pohodlnú jazdu.

9. Gazelle Ultimate C380 HMB:

Gazelle Ultimate C380 HMB je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný elektrobicykel. Bicykel je vybavený 500 Wh batériou, ktorá dokáže poskytnúť dojazd až 43 míľ na jedno nabitie, a motor Bosch Performance Line 3.0 65 Nm so stredným pohonom ponúka dostatok výkonu na zdolávanie aj tých najnáročnejších kopcov. Systém bezstupňového radenia Enviolo 380 umožňuje jednoduché a intuitívne radenie prevodových stupňov a 28-palcové kolesá poskytujú hladkú a pohodlnú jazdu. S hmotnosťou 54,6 libier. (s batériou) je tento bicykel ľahko ovládateľný a ponúka pohodlnú a efektívnu jazdu.

10. Biktrix Stunner X:

Biktrix Stunner X je výkonný a všestranný elektrický bicykel, ktorý je skonštruovaný tak, aby zvládol širokú škálu jazdných podmienok. Bicykel je vybavený 840 Wh batériou, ktorá dokáže poskytnúť dojazd až 40 míľ na jedno nabitie, a 750w motor Bafang so stredným pohonom poskytuje dostatok energie na zdolanie aj tých najstrmších kopcov. 9-rýchlostné hnacie ústrojenstvo bicykla Shimano Alivio a 26-palcové kolesá uľahčujú manipuláciu a hmotnosť 65,8 libier (s veľkou batériou) uľahčuje prepravu. Či už cestujete do práce alebo skúmate nové chodníky, Stunner X je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí požadujú najlepší výkon a spoľahlivosť.

Spodná čiara:

Na trhu je veľa rôznych elektrobicyklov, ale tie, ktoré sú spomenuté v tomto článku, sú jedny z najlepších mestských elektrobicyklov dostupných pre rok 2023. Každý bicykel má svoje jedinečné vlastnosti, výhody a nevýhody, preto je dôležité zvážiť svoj vlastný potreby a preferencie pred nákupom.

Ak hľadáte bicykel, ktorý zvládne kopce a dlhé vzdialenosti, Honbike Uni4, Rad Power RadCity 5 Plus alebo Aventon Aventure môžu byť dobré možnosti. Pre ľahší a kompaktnejší bicykel by sa mohol hodiť VanMoof S3 alebo Gocycle G4i+. A ak potrebujete bicykel s veľkým nákladným priestorom, Yuba Supercargo CL alebo Ride1Up Core-5 môžu byť tou správnou cestou.

Nakoniec to najlepšie pre vás bude závisieť od vašich konkrétnych potrieb, rozpočtu a osobných preferencií. Urobte si čas na preskúmanie a porovnanie rôznych možností predtým, ako sa rozhodnete, a ak je to možné, zvážte testovanie bicyklov, aby ste z nich získali lepší pocit. So správnym e-bicyklom si môžete vychutnať efektívnejší a ekologickejší spôsob dopravy po meste.