10 grantov pre podniky vlastnené ženami, ktoré by ste mali vedieť

10 grantov pre podniky vlastnené ženami, ktoré by ste mali vedieť

Tu je to, čo vieme o podnikateľkách v USA a o tom, ako sú ich podniky spravodlivé podľa Správa o stave podnikania žien v roku 2014 podľa American Express:

Od roku 1997 do roku 2014 sa počet žien vo vlastníctve žien zvýšil o 68% o 9,1 milióna. Tento rast prekročil priemerný rast malých podnikateľov v Spojených štátoch 1,5-krát.

Z vyššie uvedených štatistík je možné vyvodiť záver, že ženy - podnikatelky majú obrovský potenciál v rozvoji krajiny malých podnikov. Stále však čelia rovnakým prekážkam ako ich mužské náprotivky, ako sú konkurencia, rast a iné rodové predsudky, ktoré pôsobia proti ich prospechu. Vezmite si napríklad šokujúcu mieru, pri ktorej ženy, ktoré žiadajú o pôžičky pre malé podniky, banky odmietajú ,

Aj keď tento nedostatok podpory zo strany tradičných inštitúcií požičiavajúcich peniaze, ako sú banky, podnikatelky majú stále niekoľko vynikajúcich možností, ako sa obrátiť. Väčšina z nich je spôsobená prerušením technológie vo zdrojoch finančných pôžičiek. Tieto možnosti zahŕňajú pôžičky online, crowdfunding a peer-to-peer pôžičky.Vláda USA vydáva granty aj podnikateľkám. Táto možnosť však nie je taká populárna, že o nej veľa ľudí nevie. Problém s väčšinou podnikateľov je v tom, že úplne nechápu, čo znamená grant. Iste, v nominálnej hodnote, grant je v podstate „bezplatné peniaze“, ale majú podmienky. Okrem toho je proces navigácie v ceste k získaniu grantu pomerne zložitý.

 1. Budete musieť preskúmať a nájsť grant, na ktorý máte nárok
 2. Musíte pochopiť a dodržiavať pokyny pre postup pri podávaní žiadosti
 3. Ste v priamej a tvrdej konkurencii s inými podnikmi o rovnaký grant
 4. Svoj čas a energiu musíte venovať zdĺhavému procesu aplikácie

Jednoducho povedané, ak chcete získať svoj grant, musíte dokonale vykonať proces žiadosti a zabezpečiť, aby ste čo najlepšie zastupovali seba a svoje podnikanie. Je ľahké nepochopiť všetky reklamy hovoriace o bezplatných federálnych peniazoch na začatie podnikania. Federálna vláda často poskytuje značné množstvo grantov na lekársky výskum, technológie, vedu a vzdelávanie. Pre podniky vo vlastníctve žien však také federálne granty neexistujú. Môžu existovať granty na iniciatívy zamerané na posilnenie postavenia žien, ale také fondy sú často zamerané na neziskové spoločnosti a nie na ziskové spoločnosti.

Ak sa chystáte skúmať granty špecificky určené ženským podnikom, mali by ste začať na štátnej úrovni. Mnohé štáty do istej miery ponúkajú granty pre podniky vlastnené ženami; všetky štáty majú webové stránky s obchodnou sekciou, kde umiestňujú informácie o grantoch a financovaní pre ženy a menšinové podniky.Vezmite napríklad stav webovej stránky v New Yorku , ktorý vymenoval všetky stimuly a programy, ktoré sú k dispozícii na posilnenie postavenia podniku. Mali by ste sa pozrieť na webovú stránku svojho štátu a zistiť, čo majú na podporu miestnych firiem.

Ďalším zdrojom federálnych fondov je Agentúra pre rozvoj podnikania menšín (MBDA) , agentúra amerického ministerstva obchodu. Pomáha menšinám a ženám zakladať a rozvíjať svoje podniky. Môžete hľadať granty a odkazy na štátne agentúry, ktoré pracujú s podnikmi vlastnenými ženami, za účelom financovania možností na webe. Môžete zobraziť všetky štátne agentúry v USA do kliknutím sem ,

Súkromné ​​granty pre podniky vlastnené ženamiNasleduje zoznam odkazov na súkromné ​​granty, ktoré sa zameriavajú na podniky vlastnené ženami, o ktoré by ste sa ako podnikateľky mohli zaujímať.

 1. Podnikateľský grantový program Eileen Fisher pre ženy : Tento program ponúka päť grantov ročne. Oprávnené podniky musia byť podnikom so 100% vlastníctvom žien a musia mať poslanie v súlade so sociálnym vedomím, udržateľnosťou a inováciami. Podniky musia byť navyše schopné postúpiť do ďalšej fázy rozvoja. V roku 2014 tento program poskytol granty vo výške 125 000 dolárov.
 2. Značka Huggies - Granty inšpirované mamou : Tento program udelil granty až do výšky 15 000 dolárov. Granty boli poskytnuté na vývoj inovatívnych výrobkov, ktoré zvýšia pôžitok z materstva. Ocenené podniky dostali aj zdroje, ktoré budú ďalej rozvíjať ich výrobky a podniky.
 3. Program FedEx Think Bigger - Grantový program pre malé podniky : Uchádzači o tento program sú povinní zdieľať svoje vízie a mať šancu vyhrať časť grantu vo výške 75 000 dolárov. Uchádzači budú tiež preverovaní širokou verejnosťou, ktorá bude hlasovať za finalistov. Uchádzači teda budú propagovať svoje podniky, kým sa budú uchádzať o verejné hlasovanie.
 4. Idea Café Small Business Grant : Toto je bezplatná brána na hosťovanie rôznych grantov na jej stránkach. Posledným grantom je 16th Hotovostný grant pre malé podniky to udeľuje hlavnú cenu 1 000 dolárov podniku, ktorý predstavuje najinovatívnejší nápad.
 5. InováciaHER 2015 Inovácia pre ženskú podnikateľskú výzvu : Toto je obchodná výzva, ktorú sponzoruje Úrad podnikového vlastníctva žien (SBA) Small Business Administration (SBA). Traja víťazi budú vybraní zo súťaže a získajú 30 000 dolárov, pretože preukážu najväčší vplyv na zmenu života žien. Ale zároveň by ste mali vedieť o nedávne obvinenia z podvodu týkajúce sa SBA ,
 6. Chase Google - projekt hlavnej ulice misie : Tech gigant Google sa spojil s Chase, aby udelil granty vo výške 3 milióny dolárov. Predchádzajúci víťaz v roku 2014 získal 150 000 dolárov na podporu svojho podnikania na ďalšiu úroveň rastu. Víťazi dostali tiež príležitosť navštíviť ústredie spoločnosti Google a ďalšie ocenenia, ako napríklad Chromebook laptop a kupón v hodnote 2 000 dolárov za štúdiu prieskumu trhu so spotrebiteľskými prieskumami Google.
 7. Program prenosu technológií pre malé podniky (STTR) : Tento program si vyhradzuje určité percento federálneho financovania na výskum a vývoj a používa tieto peniaze na financovanie iných podnikov, ktoré sa zaoberajú výskumom a vývojom.
 8. Súťaž žien podnikajúcich v podnikaní veteránov (WVEC) : Toto je súťaž organizovaná Capitol One v spolupráci s Počítajte ma za ekonomickú nezávislosť žien , Súťaž umožňuje ženám predstaviť dvojminútové ihrisko a mať šancu zúčastniť sa na programe zrýchlenia podnikania, ktorý trvá deväť mesiacov.
 9. Výskum inovácií malých podnikov (SBIR) : Ide o grantový program, na ktorom sa zúčastňujú rôzne federálne agentúry, a stimuluje malé podniky, aby im umožnili preskúmať ich potenciál v technologickom priestore.
 10. Iniciatíva pre hospodárske posilnenie žien Wal-Mart (WEE) : Tento program je súčasťou obrovskej iniciatívy spoločnosti Wal-Mart zameranej na získavanie príležitostí pre americké a medzinárodné spoločnosti