10 slávnych ľudí, ktorí zomreli na predávkovanie drogami

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

10 slávnych ľudí, ktorí zomreli na predávkovanie drogami

Drogová závislosť zničila veľa veľkých ľudí na svete. Drogová a alkoholová závislosť človeka absorbuje a potom pomaly zabíja jeho schopnosti a mozgovú aktivitu. V ľudskej histórii máme veľa osobností, ktoré zomreli kvôli drogovej závislosti. Zostavili sme zoznam slávnych celebrít, ktoré vydýchli svoju poslednú kvôli predávkovaniu drogami.

  • Philip Seymour Hoffman

Philip Seymour Hoffman bol slávny americký herec, ktorý bol hrdinom filmu „Capote“. Z dôvodu predávkovania heroínom zomrel 2. Februára 2014 vo veku 20 rokov 46 , Hoffman zostal triezvy 2. 3 rokov pred rokom 2012, keď nastúpil na rad.

famous people who died of drugs

  • Jim Morrison

Hlavná postava 'The Doors', zomrel vo veku 27 predávkovania heroínom. Správy sa líšia v tom, či zomrel v nočnom klube alebo doma, je však zrejmé, že faktorom bol heroín.

famous people who died of drugs

  • Jimi Hendrix

Slávny gitarista bol závislý od mnohých drog, hlavne LSD, marihuany, heroínu atď. 1969 za nesenie heroínu, ale on bol zbavený týchto obvinení. Zomrel v 1970 nadmerného užívania drog.

famous people who died of drugs

  • Whitney Houston

Whitney Houston zomrela na nadmerné užívanie kokaínu 11. februára 2012 vo svojej hotelovej izbe v Beverly Hills v Kalifornii. 49.

famous people who died of drugs

  • Rieka Phoenix

Predná postava „Stand by Me.“ zomrela na predávkovanie heroínom 31. októbra 1993 23 rokov , Zomrel na ulici pred klubom Johna Deppa The Viper Room, kde mal vystúpiť.

famous people who died of drugs

  • Chris Farley

Bol to veľký komikový herec, ktorý sa objavil vo filme „Tommy Boy“. 18. decembra 1997 Farley vzal nadmerný heroín a kokaín a stal sa obeťou smrti. Bol 33 rokov starý.

famous people who died of drugs

  • Michael Jackson

Legendárny popový spevák a tanečník, narodený 29. augusta 1958, zomrel v jeho Beverly Hills v Kalifornii kvôli zástava srdca spôsobené nadmerným užívaním propofolu a benzodiazepínu, čo ho prinútilo spať. Zomrel 25. júna 2009.

famous people who died of drugs

  • Marilyn Monroe

Americká herečka, modelka a speváčka, dátum narodenia 1. júna 1926 bol ten, ktorý vystúpil spredu a na začiatku šesťdesiatych rokov hral v niekoľkých komerčných filmoch. Bola závislá na heroíne a jej nadmerné dávkovanie spôsobilo jej smrť 5. augusta 1962.

People Who Died of Drug Overdose 8

  • Heath Ledger

Známy pre jeho najlepší výkon v 'Brokeback Mountain' a 'The Dark Knight', Heath Ledger zomrel 22. januára 2008 v New Yorku predávkovaním drogami vrátane oxykodónu, hydrokodónu, diazepamu a alprazolamu.

famous people who died of drugs

  • Brian Adams

Profesionálny americký zápasník, Brian Adams sa narodil 14. apríla 1964 , Adams dostal vo februári 2006 nelegálne steroidy vrátane testosterónu a HGH a jeho manželka ho v bezvedomí zistila vo svojej posteli. Vyšetrovalo sa a odhalilo sa, že tieto drogy boli špekulované, že zohrávali úlohu pri jeho smrti 13. augusta 2007.

famous people who died of drugs

Takže teraz, kedykoľvek uvidíte preventívne opatrenie “ Fajčenie zabíja “, Zostaňte pár sekúnd a chvíľu premýšľajte, že môžete byť tiež jedným z vyššie uvedených, ktorý zbytočne zbytočne životil, Dym.