10 najlepších online tvorcov úvodov na vytvorenie videoprívodov, ktoré inšpirujú

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Videozáznamy sa stávajú čoraz populárnejšie vďaka rozšírenému využívaniu sociálnych médií, ako je Youtube. Ak sa chystáte prihlásiť na YouTube a plánujete nechať značku v teréne a rásť, bude nevyhnutné urobiť úvod, ktorý pomôže divákom spojiť váš obsah s vašou značkou.

Preto sa v prvom rade stretávame s otázkami, ako správne urobiť úvod. Našťastie existujú nástroje na tvorbu úvodných informácií online, ktoré eliminujú problémy s vytvorením úvodného záznamu od začiatku.

V tomto príspevku sme zostavili nástroje na tvorbu úvodníkov, ktoré poskytujú jednoduché použitie a uľahčujú vám prácu. Ak ste pripravení, začnime.

FlexClip

FlexClip je jednoduchá platforma na vytváranie videa online, ktorá vám umožňuje vytvárať skvelé úvody pomocou množstva filtrov, prekrytí, prechodov a vlastných titulov. Najväčšou výhodou FlexClipu je, že poskytuje veľkú knižnicu možností médií, vrátane bezplatných videoklipov, hudobných skladieb a fotografií. Jeho užívateľsky prívetivé a intuitívne rozhranie je vybavené funkciami a umožňuje vám ľahko presunúť videoklipy a fotografie na svoje editačné plátno.

FlexClip môžete používať zadarmo, ale vaše exportované videá budú kratšie ako jedna minúta. Ak chcete vytvoriť dlhšie videá s vyššou kvalitou, môžete si vybrať z dvoch individuálnych platobných plánov: Základný poplatok za predplatné za 4,99 dolárov mesačne alebo Plus predplatné za poplatok 7,99 dolárov za mesiac.

Adobe Spark

Adobe Spark je ďalší tvorca intro, ktorý oslovuje tvorcov sociálnych médií, ktorí chcú vytvoriť dobrý videoklip bez toho, aby trávili hodiny. Hlavnou výhodou programu Adobe Spark je, že je rýchly. Je ľahké presunúť vaše klipy a ikony a dokonca ich pridať pred pridaním do filmového soundtracku.

Program Adobe Spark je k dispozícii v bezplatnej verzii, ale pokiaľ ide o tieto funkcie, je prísne obmedzený. Napríklad nemôžete získať prístup k prémiovým šablónam, používať svoje vlastné logo a na všetkých videách sa zobrazí vodoznak. Individuálne a tímové predplatné, začínajúce všetkými ďalšími funkciami a technickou podporou, začínajú na 9,99 $ mesačne.

Animaker

Animaker je bezplatný tvorca úvodov, ktorý používa viac ako tri milióny ľudí a viac ako 1 000 značiek po celom svete. Animaker má najväčšiu knižnicu animácií na svete a umožňuje vám vytvárať vertikálne optimalizované videá pre vašich mobilných divákov. Jeho ľahko použiteľné a priame rozhranie z neho robí skvelý propagačný nástroj pre začínajúcich filmových tvorcov. Medzi vlastnosti patrí fotoaparát a prechodové efekty, široká škála pozadia a zvukových efektov, ako aj možnosť priamo nahrávať alebo importovať vlastný hlasový záznam alebo zvukovú stopu.

Pretože Animaker je webová platforma, ktorá používa Flash, ak nepoužívate najnovší hardvér, môžete si všimnúť oneskorenia pri úpravách. Bezplatná verzia vám umožňuje exportovať neobmedzený počet videí, ktoré môžete nahrať na YouTube v kvalite SD. Budete však zbavení prémiových funkcií, ako sú napríklad vlastné písma. Všetky vaše videá majú tiež vodoznak. Platené predplatné sa začína na 19 dolárov mesačne pre program Starter a 39 dolárov mesačne na program Pro.

Renderforest

Renderforest vám umožňuje robiť vysoko kvalitné úvody za pár minút. Jednou z najlepších a najhorších funkcií tohto propagačného výrobcu videa je, že je úplne založený na webe. Pozitívne je, že môžete vytvárať propagačné akcie bez ohľadu na to, aké zariadenie alebo operačný systém používate. Nevýhodou je, že nemôže okamžite fungovať bez pripojenia na internet.

Renderforest vám umožňuje vybrať si z katalógu viac ako 50 000 šablón videa, ktoré môžete upravovať a prispôsobovať v priebehu niekoľkých minút pomocou písiem, log, farebných paliet a zvukovej stopy.

Renderforest má bezplatný demo balíček, ktorý vám umožňuje vytvárať neobmedzený počet 360p videí až na tri minúty. Bude však obsahovať vodoznak a bude z čoho vyberať len obmedzený počet hudobných skladieb. Platené odbery začínajú na 7,99 dolárov mesačne v prípade programu Amateur, ktorý vám umožňuje exportovať sedem päťminútových videí HD 720 za mesiac bez vodoznakov.

ponuka

OFFEO je bezplatný tvorca úvodov pre dizajnérov. Hlavnou výhodou OFFEO sú tisíce šablón a grafických prvkov, ktoré môžete použiť na vytvorenie svojho intro. Od pôsobivých sviatočných log až po obrázky vysokej kvality majú všetky dizajnové prvky skutočnú estetickú kvalitu - všetko, čo potrebujete na vytvorenie pôsobivého propagačného videa. Šablóny OFFEO sú rozdelené do kategórií podľa elektronického obchodu, loga alebo vášho odvetvia. Vďaka tomu je vytvorenie vášho projektu jednoduché a priame.

OFFEO vám ponúka bezplatnú možnosť, ktorá vám poskytuje rovnakú funkcionalitu ako prémiový balík 19 dolárov mesačne, avšak s veľkými obmedzeniami. Vaše video bude označené vodoznakom. Budete obmedzení na tri projekty (neobmedzene v platenej verzii) a nebudete mať prístup takmer k žiadnej hudbe, písmo alebo farebným možnostiam.

Panzoid

Panzoid je tiež online komunitou na vytváranie vlastného obsahu. Môžete začať s projektom od nuly alebo si vybrať z obmedzeného počtu šablón vytvorených komunitou Panzoid.

Má bezplatnú verziu, ktorá obsahuje vodoznak Panzoid, ale jeho platené plány začínajú iba 1,99 dolárov mesačne pre plán Starter. Za to získate 360 ​​kreditov za vykreslenie a uloženie vykreslených videí na 3 mesiace.

video

Wideo je ďalší nástroj s niekoľkými užitočnými nástrojmi na vytvorenie animovaného úvodného videa v krátkom čase. Niektoré z najlepších vecí na videu Wideo sú, že môžete zaznamenať svoje obľúbené scény a jednoducho ich znova použiť vo všetkých svojich videách. Svoje videá môžete tiež prispôsobiť pre viac ako 100 šablón, nespočetných typov písma a farieb značky. Wideo vám tiež umožňuje ukladať vaše videá do priečinkov, aby ste ich mohli usporiadať alebo sťahovať v plnom rozlíšení HD a MP4.

Predplatné je drahšie ako iné platformy. Základný plán stojí 19 dolárov mesačne. To zahŕňa 10 sťahovaní za mesiac, 1,5 minúty videa a 20 šablón videa, z ktorých si môžete vybrať. Všetky platené programy majú 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ale sťahovanie nie je zahrnuté v tomto období.

Lightmv

LightMV je cloudový úvodný tvorca, ktorý vám umožní zmeniť fotografie a videoklipy na úvodné video v profesionálnej kvalite. Sila LightMV je jednoduchá. Archív odvážnych, jasných a pôsobivých profesionálnych šablón videa je klasifikovaný podľa odvetvia alebo kategórie udalostí, aby bol váš projekt ľahší. Na všetkých svojich zariadeniach môžete ľahko vytvárať videá vo vysokom rozlíšení a nahrávať ich jediným kliknutím. Aby ste mohli používať LightMV, ako v prípade iných webových platforiem, musíte mať pripojenie na internet.

LightMV je zadarmo na používanie, ale vodoznak a obmedzené funkcie vás zablokujú. VIP predplatné sa účtuje ročne a začína sa na 4,99 dolárov mesačne. To nielen zbaví vodoznak, ale tiež vám umožní sťahovať videá vo formáte HD 720p, vytvárať dve videá súčasne a pridať až 100 fotografií.

MotionDen

MotionDen vám umožňuje vytvárať rôzne animované intrá pomocou hotových profesionálnych šablón cache, čo je nepochybne najsilnejšia časť. Sú usporiadané do logických tém, ako je eCommerce alebo YouTube, takže môžete rýchlo nájsť a prispôsobiť správnu šablónu. Jednoduchý a ľahko použiteľný editor prispôsobenia vám umožní pridať text, farby a pozadie a vytvoriť tak prácu za pár minút.

MotionDen vám umožňuje vytvoriť až päť videí pomocou katalógu všetkých video šablón. Budete však musieť znášať hrozný vodoznak. Ak chcete streamovať videá vo vysokej kvalite priamo na YouTube, musíte zaplatiť 9 dolárov za video alebo 39 dolárov mesačne.

Placeit

Placeit je program na tvorbu úvodných informácií podporovaný spoločnosťou Envato; Vďaka svojim digitálnym aktívam je popredným svetovým trhom. Tento tvorca videonahrávok ponúka veľkú knižnicu viac ako 20 000 kategórií, ktoré môžete prispôsobiť, a širokú škálu hudobných stôp. Do každého návrhu šablóny môžete pridať logá, snímky, hudbu, obrázky a videá. S jednoduchým a logickým rozhraním je Placeit nástrojom na tvorbu úvodných informácií pre tých, ktorí na správne propagovanie videí nepotrebujú alebo nepotrebujú žiadne predchádzajúce úpravy.

Bohužiaľ tu nie je žiadna voľná možnosť. Ak chcete získať plný prístup ku všetkým šablónam Placeit a získať neobmedzený počet stiahnutí, cena je 14,95 dolárov mesačne. Ak platíte po celý rok, vaše predplatné môže ušetriť 44% zaplatením 99,95 dolárov za rok.

Hore je desať ľahkých a výkonných editorov videa, ktorých uvádzame. Pokúste sa nájsť ten najlepší, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Väčšina z nich má skúšobné predplatné, ktoré môžete kedykoľvek zrušiť.