10 najlepších hier pre iPhone 6 (odkazy na stiahnutie)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best iphone 6 games

Ako si dokážete predstaviť iPhone 6 bez toho, aby ste mali nejaké úžasné hry a hry s vysokým rozlíšením. To znamená, že hry nižšie sú najlepšie s väčšími Iphone 6 Plus displej a hrať úžasné na tomto displeji.

Väčšina z nich je overená. Boli aktualizované a upravené tak, aby čo najlepšie fungovali na väčšom displeji ALEBO už boli pripravené.

badlandy

Keď myseľ vyfúkne farebné pozadie, budete prekvapení, aké úžasné je hrať v popredí iba čiernobielo. Táto hra vás bude stáť 3,99 dolárov a je k dispozícii na Obchod s aplikáciami iTunes ,

best iphone 6 games

spupnosť

Objemná obrovská MOBA „zdokonalená na dotyk“ zo strany super ľudí v Super Evil Megacorp. Táto hra bude ešte uvedená na trh v októbri 2014.

Asfalt 8: vo vzduchu

Najnovší príspevok v arkádovej dostihovej sérii hier Ios 8 bol už jedným z najlepších žánrových záznamov v obchode App Store, netreba spomenúť, že je to celkom úžasná závodná hra, ale vizuály boli vylepšené o ďalšie grafické techniky, ako sú horiaca pneumatika behúne a silný dážď .Zrejme to ukazovalo iba na mokrej vozovke.

best iphone 6 games

80 dní

Je to zvláštny svet, s ktorým zažijete 80 dní, inovatívny príbeh svetového cestovania cez dizajn. Je to ako Kde je na svete Carmen Sandiego bol vzkriesený pre ďalší výstrel na slávu. Táto hra pre iPhone 6 vás bude stáť v pohode 4,99 dolárov z iStore.

Monument Valley

Táto hra vás uvedie do fantastického súdneho režimu Escher-esque vesmír vyrobený z rovín. Bude vás to stáť 3,99 USD.

Beach Buggy Racing

Ako mnoho hier v zozname hier ios 8, ako môžu byť zanedbávané závodné hry, takže táto hra je k dispozícii aj pre Android. Beach Buggy Racing nemusí mať zabudovanú možnosť Sonic & All-Stars Racing, ale táto bezplatná hra vylepšuje váš závodný zážitok na vašom mobile.

best iphone 6 games

Prime World: Obrancovia

Majúc na pamäti funkciu Metal v systéme iOS 8, Prime World: Obrancovia je príťažlivá obranná hra, v ktorej budete rozbíjať veže a niektoré prekážky pozdĺž cesty a vyhnúť sa nepriateľom a poraziť ich. Táto hra je úplne zadarmo.

best iphone 6 games

Modern Combat 5: Blackout

Ďalší Vstup do Gameloft ! Toto je najlepšia hra na snímanie osôb, ktorú kedy môžete mať. Všetko, čo potrebujete, je $ 6,99 USD ,

best iphone 6 games

Plieniť pirátov

Vo vnútri Pirátskych pirátov nájdete herné stratégie vo vodnom svete. Táto hra pochádza Rovio vydavateľstvo, ktoré je tiež vydavateľom spoločnosti Angry Birds. Medzi žiariacimi postavami a kulisami musíte piráta donútiť k útoku na ďalšie dediny.

best iphone 6 games

Epická Zenová záhrada (interloper! nie je to naozaj hra!)

Vytvoril ľudia na Epic Games predstaviť grafickú zdatnosť Unreal Engine 4 v spolupráci s novým Metal API spoločnosti Apple. Vyzerá to úžasne a keďže je to iba prehliadka, je bezplatná aj na iTunes.

best iphone 6 games

Pán Krab

Je to jasná s jednoduchou, farebnou grafikou, ale bola optimalizovaná technológiou Metal, aby hra fungovala lepšie. A je to trochu zábavné hra jedným prstom , Musíte preskočiť nebezpečenstvá a dosiahnuť svoj cieľ pohybom zvisle nahor. Táto hra je tiež zadarmo.

best iphone 6 games

Takže teraz sa už nebudete nudiť, ak vlastníte iPhone 6 s hrami iPhone 6. Niet pochýb o tom, že hry v systéme iOS 8 spôsobili revolúciu v poskytovaní hier.