10 najlepších spoločností, ktoré budú pracovať v roku 2017

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ľudia trávia väčšinu svojho života na svojich pracoviskách. Podľa prieskumu, ktorý je založený na 7-hodinovom pracovnom týždni, strávime v kanceláriách neuveriteľných 57% nášho priemerného pracovného času (46 rokov). Zlé pracovisko môže zničiť váš život, vzťahy a zdravie. Slávna webová stránka na kontrolu spoločnosti Sklené dvere publikoval štúdiu využívajúcu milióny recenzií používateľov pre niekoľko spoločností. Pozrime sa na najlepšie spoločnosti, pre ktoré by sme v roku 2017 mali pracovať, na základe skóre z týchto údajov.

kúpeľ & Spoločnosť

Áno, tiež som očakával Facebook, Google alebo Microsoft na prvom mieste, ako ste vy. Bain & Company, konzultačná spoločnosť so sídlom v Bostone, sa však v roku 2017 umiestnila na prvom mieste v zozname najlepších miest na prácu. Je známa svojim dynamickým pracovným prostredím a podporným riadením. Spoločnosť pomáha klientom dosahovať ich ciele na základe poznatkov založených na údajoch. Dokonca aj pracovníci na vstupnej úrovni majú možnosť interagovať a pracovať pod vedením pracovníkov.

comp1

Facebook

Facebook je druhým najlepším miestom na prácu v roku 2017. Je to najlepšie miesto, ak máte dostatok talentov, máte radi to, čo robíte a užívate si vysoko konkurenčné, ale útulné a prosperujúce prostredie.

comp2

Boston Consulting Group

Boston Consulting Group je spoločnosť poskytujúca poradenstvo v oblasti riadenia, ktorá získala vysoké skóre v spoločnosti Glassdoor vďaka kariérnemu postupu zamestnancov, zvyšovaniu miezd a možnosti vzdelávania sa na vysokej úrovni.

comp3

Google

Myslím, že nemusíme mať dôvody na prácu v spoločnosti Google, však? Spoločnosť Google nie je len najväčšou vyhľadávacou spoločnosťou na svete. Od energie po roboty a AI spoločnosť Google pracuje na niektorých šialene vzrušujúcich projektoch, ktoré môžu zmeniť civilizáciu. Človek sa musí snažiť byť súčasťou tejto spoločnosti.

comp4

Svetová technológia

World Wide Technology je technologická spoločnosť so sídlom v Missouri, ktorá je podľa recenzií Glassdoor pre svojich zamestnancov „mimoriadne“ nápomocná a snaží sa, aby boli „šťastní“.

comp5

Rýchle podniky

Fast Enterprises sa zaoberá softvérom a Enterprise pre vládny sektor. Jej zamestnanci hovoria, že spoločnosť má rodinné prostredie a poskytuje úžasnú expozíciu podnikovému a podnikovému svetu.

comp6

In-N-Out Burger

Je fascinujúce vidieť, že spoločnosť rýchleho občerstvenia dostáva dobré recenzie od svojich zamestnancov, keďže všetci vieme vyčerpávajúcu povahu pracovných miest rýchleho občerstvenia. In-N-Out Burger je 7th najlepšie miesto na prácu v roku 2017.

comp7

LinkedIn

Podľa preskúmania Glassdoor je vedenie LinkedIn proaktívne a zabezpečuje, aby jeho každý zamestnanec bol tam, kde chce byť. Spoločnosť je teraz získaná spoločnosťou Microsoft, takže práca na LinkedIn má teraz ešte viac výhod.

comp8

adobe

Táto spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom a softvérom stojí na deviatom mieste v obľúbených pracovných miestach Glassdoor.

comp9

Power Remodeling Group

Power Home Remodeling je spoločnosť, ktorá rekonštruuje domy tak, aby boli energeticky efektívnejšie, ekologickejšie a krajšie. Hodnotenia Glassdoor naznačujú, že vedenie tejto spoločnosti sa „skutočne“ stará o svojich zamestnancov. Možnosti kariérneho rastu v Power Home sú obrovské.

comp10